Zapraszamy Absolwentów 2020

Drodzy Absolwenci rocznika 2020. Przymusowy czas naszej rozłąki utwierdził nas w przekonaniu, że nic nie jest w stanie zastąpić bezpośrednich spotkań i rozmów. Dlatego serdecznie zapraszamy Cię, Drogi Absolwencie, do naszej szkoły, 25 września 2020 roku. Mamy nadzieję, że będziemy mogli razem uczestniczyć w wielkim święcie! To będzie szczególne Święto Patrona Szkoły- 320. rocznica urodzin księdza Stanisława Konarskiego będzie okazją do świętowania 105-lecia istnienia naszej szkoły oraz 30-lecia Towarzystwa Przyjaciół Liceum. Mamy nadzieję, że przyjmiesz nasze zaproszenie na tę uroczystość i że będziemy mogli uczynić to, czego nie byliśmy w stanie uczynić pod koniec kwietnia. Pragniemy osobiście każdej i każdemu z Was pogratulować. Z prawdziwą dumą uhonorujemy tegorocznego najlepszego absolwenta naszego liceum przez odsłonięcie tabliczki z jego imieniem i nazwiskiem oraz wręczenie nagrody i medalu Primo inter Optimos. Zapraszamy- 25.09.2020 godz. 13.00 w naszym liceum!